Tafel & Fluitschema

Wedstrijdprogramma voor de thuiswedstrijden.
Ook van de jeugdleden en de ouders van de jeugdleden wordt verwacht dat zij dit jaar taken gaan uitvoeren.
Als je niet kunt, dan zelf voor vervanging zorgen en dit doorgeven aan je trainer.
Niet komen opdagen kan sancties tot gevolge hebben.

 

         
IDdatumAanvangthuisgastenRefRefTafelTafel
425815 sep 20.00 Under 18 ZAC M18 2BJ Kwast Gerrit Patrick Andre u
.
205522 sep19.10under 16ZAC X16 3Emiel Gerrit Patrick Mike
18122 sep21.00Heren 1Olstars MSE 1BJ KwastGerrit L. BekhofD Boonstra
.
20896 okt19.10under 16De Snipers X16 1Yannick Niels Patrick Niek
42596 okt19.10under 18Tw Buzzards M18 2Gerrit RomanoRichard Roy
1996 okt21.00Heren 1 ZAC MSE 2BJ KwastGerrit J BoonstraS.R. de Groot
.
20763 nov19.00Under 16 Isala X16 1GijsAndre v UPatrick open
42603 nov19.10Under 18V.U.A.S. M18 2Gerrit YannickMike Niels
2563 nov21.00Heren 1Lay Back MSE 1BJ KwastGerrit/WilliamJ. BultN. Schelkers
.
210617 nov19.10under 16Rebound '73 X16 2Emiel GijsRichard Andre u
426117 nov19.10under 18BV Orca's M18 1Gerrit YannickPatrick Mike
33817 nov21.00Heren 1Be Quick '28 MSE 2BJ KwastEmiel J. de HaanP. Horbeek
.
3538 dec20.00Heren 1Volic MSE 1Emiel Gerrit J. MeijerN. Veldhuis
.
214315 dec19.10under 16Lay Back X16 2Emiel Gerrit NielsRomano
.
31812 jan20.00Heren 1V.U.A.S. MSE 1BJ KwastGerrit W. HorbeekJ. Jelmer
.
426226 jan19.10under 18V.U.A.S. M18 2Gerrit Emiel openRichard
44326 jan21.00Heren 1Red Giants MSE 2Emiel/WilliamGerrit C. VeneriusW. Wicherson
.
200816 feb19.10under 16Lay Back X16 2Gerrit Emiel Gijs Romano
21316 feb21.00Heren ZAC MSE 3BJ KwastGerrit N. SchelkersT. Sietsema
.
193316 mrt19.10under 16BV Orca's X16 3Emiel YannickNiekRoy
426316 mrt19.10under 18BV Orca's M18 1Gerrit RomanoNiels Richard
14616 mrt21.00Heren 1B.A.S. MSE 1BJ KwastEmiel S. van AndelI. Bijkerk
.
42646 apr19.10under 18Tw Buzzards M18 2Gerrit Emiel openGijs
3646 apr21.00Heren 1BV Orca's MSE 2BJ KwastGerrit/WilliamJ de HaanJ. Oun
.
205420 apr19.10under 16BV Orca's X16 3Gijs RomanoRichard Roy
426520 apr19.10under 18 ZAC M18 2Gerrit YannickNielsAndre u
27220 apr21.00Heren 1De Snipers MSE 1H.J. GorterGerrit L. BekhofD. Boonstra