Het tafel- en fluitschema

Wedstrijdprogramma voor de thuiswedstrijden.
Ook van de jeugdleden en de ouders van de jeugdleden wordt verwacht dat zij dit jaar taken gaan uitvoeren.
Als je niet kunt, dan zelf voor vervanging zorgen en dit doorgeven aan je trainer.
Niet komen opdagen kan sancties tot gevolge hebben.

Scheids Scheids Tafel Tafel
1568 14-09-2018 19:10 Under 16 Arta M16 1 WSV M16 1 G Jorissen E. Bezembinder R.Kapojos S.R. de Groot
3796 14-09-2018 21:00 Heren Arta MSE 1 SV Twello MSE 1 B.J.Kwast E. Bezembinder J. Bult M. Wicherson
1748 28-09-2018 19:10 Under 16 Arta M16 1 Rebound '73 M16 1 R. Pruijssers G Jorissen L. Bult J. Meijer
4274 28-09-2018 19:10 Under 22 Arta M22 1 Twente Buzzards M22 1 E. Bezembinder Y v Weenen J. Oun R. Hoogstraten
3410 28-09-2018 21:00 Heren Arta MSE 1 Basketball All Stars Epe MSE 1 B.J.Kwast E. Bezembinder J. de Haan D. Boonstra
1787 12-10-2018 19:10 Under 16 Arta M16 1 Lay Back Kampen M16 1 R. Pruijssers Y v Weenen C Holwerda A. van Uden
4275 12-10-2018 19:10 Under 22 Arta M22 1 Peatminers M22 1 E. Bezembinder G Jorissen R.Kapojos S.R. de Groot
3419 12-10-2018 21:00 Heren Arta MSE 1 Rebound '73 MSE 2 B.J.Kwast E. Bezembinder P. Horbeek W. wicherson
1476 02-11-2018 19:10 Under 16 Arta M16 1 De Snipers M16 1 R. Pruijssers Y v Weenen L. Bult J. Meijer
3365 02-11-2018 21:00 Heren Arta MSE 1 De Snipers MSE 2 B.J.Kwast H.J. Gorter N. Schelkers J. Emmens
4276 09-11-2018 19:30 Under 22 Arta M22 1 The Jugglers M22 1 B.J.Kwast E. Bezembinder R.Siertsema K. Sietsma
1776 23-11-2018 19:10 Under 16 Arta M16 1 Red Giants M16 1 (VR) Y v Weenen G Jorissen J. Oun R. Hoogstraten
3397 23-11-2018 21:00 Heren Arta MSE 1 Ceres MSE 1 B.J.Kwast H.J. Gorter J.de Vries J.Bult
4277 30-11-2018 19:30 Under 22 Arta M22 1 V.U.A.S. M22 1 B.J.Kwast E. Bezembinder M. Wicherson N. Schelkers
1775 07-12-2018 19:10 Under 16 Arta M16 1 Red Giants M16 1 (VR) R. Pruijssers G Jorissen C Holwerda A. van Uden
4278 07-12-2018 19:10 Under 22 Arta M22 1 Red Giants M22 2 E. Bezembinder Y v Weenen R.Kapojos S.R. de Groot
3396 07-12-2018 21:00 Heren Arta MSE 1 Ceres MSE 1 B.J.Kwast E. Bezembinder S. van Andel W. Horbeek
1494 18-01-2019 19:10 Under 16 Arta M16 1 Flevo Musketiers M16 2 R. Pruijssers G Jorissen R.Kapojos S.R. de Groot
4279 18-01-2019 19:10 Under 22 Arta M22 1 Ceres M22 1 E. Bezembinder Y v Weenen L. Bult J. Meijer
3426 18-01-2019 21:00 Heren Arta MSE 1 Be Quick '28 MSE 3 B.J.Kwast E. Bezembinder N. Veldhuis L. Bekhof
1562 01-02-2019 19:10 Under 16 Arta M16 1 WSV M16 1 R. Pruijssers G Jorissen J. Oun R. Hoogstraten
4280 01-02-2019 19:10 Under 22 Arta M22 1 Landstede Basketbal ZAC M22 1 E. Bezembinder Y v Weenen C Holwerda A. van Uden
3790 01-02-2019 21:00 Heren Arta MSE 1 SV Twello MSE 1 B.J.Kwast E. Bezembinder T. Siertsma O. Nij Bijvank
4281 08-03-2019 19:30 Under 22 Arta M22 1 Amical M22 1 B.J.Kwast E. Bezembinder R.Siertsema K. Sietsma
1761 15-03-2019 19:10 Under 16 Arta M16 1 Landstede Basketbal ZAC M16 2 Y v Weenen G Jorissen R.Kapojos S.R. de Groot
3799 15-03-2019 21:00 Heren Arta MSE 1 Landstede Basketbal ZAC MSE 3 B.J.Kwast E. Bezembinder J. Bult M. Wicherson
4282 22-03-2019 19:30 Under 22 Arta M22 1 Picker Reds M22 1 B.J.Kwast H.J. Gorter J. Emmens J. de Vries
1491 29-03-2019 19:10 Under 16 Arta M16 1 Flevo Musketiers M16 2 E. Bezembinder R. Pruijssers J. Oun R. Hoogstraten
3423 29-03-2019 21:00 Heren Arta MSE 1 Be Quick '28 MSE 3 B.J.Kwast E. Bezembinder L. Bult J. Meijer
1759 12-04-2019 19:10 Under 16 Arta M16 1 Landstede Basketbal ZAC M16 2 R. Pruijssers G Jorissen J. Oun R. Hoogstraten
4283 12-04-2019 19:10 Under 22 Arta M22 1 Uitsmijters M22 1 E. Bezembinder Y v Weenen C Holwerda A. van Uden
3797 12-04-2019 21:00 Heren Arta MSE 1 Landstede Basketbal ZAC MSE 3 B.J.Kwast E. Bezembinder J. Jekel J. de Groot