Het tafel- en fluitschema

Wedstrijdprogramma voor de thuiswedstrijden seizoen 2019-2020
Ook van de jeugdleden en de ouders van de jeugdleden wordt verwacht dat zij dit jaar taken gaan uitvoeren.
Als je niet kunt, dan zelf voor vervanging zorgen en dit doorgeven aan je trainer.
Niet komen opdagen kan sancties tot gevolge hebben.

Datum Tijd Thuisteam Tegenstander Locatie Fluit A Fluit B Tafel A Tafel B
13-9-2019 20:45 Arta MSE 1 SV Twello MSE 1 De Waterwijck E. Bezembinder Bernd-Jan Kwast J. Meijer J. Pos
13-9-2019 19:15 Arta X12 1 G.S. Stars X12 1 De Waterwijck L. Bekhof N.de Haan S. Ensing S. de Groot
20-9-2019 19:15 Arta M20 1 Black Stars M20 1 De Waterwijck G. Jorissen R. Kapojos L. Bult R. Hoogstraten
27-9-2019 20:45 Arta MSE 1 Be Quick '28 MSE 3 De Waterwijck HJ Gorter W. Modderman S. van Andel J. de Haan
27-9-2019 19:15 Arta X12 1 BV Orca's X12 2 De Waterwijck S. Ensing R. Pruijssers W. Horbeek R. Moes
4-10-2019 19:15 Arta M20 1 Challenge M20 1 De Waterwijck Y. van Weenen N.de Haan J. Oun S. Visser
11-10-2019 20:45 Arta MSE 1 Rebound '73 MSE 2 De Waterwijck E. Bezembinder Bernd-Jan Kwast J. Meijer J. Pos
11-10-2019 19:15 Arta X12 1 B.A.S. X12 1 De Waterwijck S. van Andel G. Jorissen L. Bekhof S. de Groot
1-11-2019 19:15 Arta M20 1 Arnhem Eagles M20 1 De Waterwijck R. Kapojos R. Pruijssers L. Bult R. Hoogstraten
8-11-2019 19:15 Arta M20 1 Landstede Basketbal ZAC M20 1 De Waterwijck Y. van Weenen N.de Haan R. Moes J. Oun
15-11-2019 20:45 Arta MSE 1 Ceres MSE 2 De Waterwijck W. Modderman E. Bezembinder W. Horbeek J. Meijer
15-11-2019 19:15 Arta X12 1 Lay Back Kampen X12 1 De Waterwijck J. de Haan Y. van Weenen J. Randolph C. Holwerda
22-11-2019 20:45 Arta MSE 1 Lay Back Kampen MSE 1 De Waterwijck E. Bezembinder Bernd-Jan Kwast J. Pos L. Bekhof
22-11-2019 19:15 Arta X12 1 Basketball All Stars Epe X12 1 De Waterwijck W. Horbeek R. Kapojos C. Brandsma C. Holwerda
6-12-2019 19:15 Arta M20 1 Volic M20 1 De Waterwijck E. Bezembinder N.de Haan S. Visser L. Bult
13-12-2019 19:15 Arta M20 1 V.B.V. M20 1 De Waterwijck G. Jorissen R. Pruijssers R. Hoogstraten R. Moes
17-1-2020 20:45 Arta MSE 1 Landstede Basketbal ZAC MSE 3 De Waterwijck HJ Gorter E. Bezembinder S. Ensing S. van Andel
17-1-2020 19:15 Arta X12 1 Landstede Basketbal ZAC X12 4 De Waterwijck J. Meijer N. de Haan J. de Haan J. Oun
24-1-2020 19:15 Arta M20 1 Wildcats M20 1 De Waterwijck G. Jorissen R. Kapojos S. Visser S. de Groot
31-1-2020 20:45 Arta MSE 1 SV Twello MSE 1 De Waterwijck W. Modderman E. Bezembinder W. Horbeek L. Bekhof
31-1-2020 19:15 Arta X12 1 G.S. Stars X12 1 De Waterwijck J. Pos R. Pruijssers C. Brandsma C. Holwerda
7-2-2020 19:15 Arta M20 1 V.B.V. M20 1 De Waterwijck E. Bezembinder Y. van Weenen L. Bult R. Hoogstraten
14-2-2020 20:45 Arta MSE 1 Lay Back Kampen MSE 1 De Waterwijck E. Bezembinder Bernd-Jan Kwast S. Ensing S. van Andel
14-2-2020 19:15 Arta X12 1 Basketball All Stars Epe X12 1 De Waterwijck L. Bekhof G. Jorissen J. Randolph C. Holwerda
6-3-2020 19:15 Arta M20 1 Landstede Basketbal ZAC M20 1 De Waterwijck E. Bezembinder R. Kapojos R. Moes J. Oun
13-3-2020 19:15 Arta M20 1 Volic M20 1 De Waterwijck E. Bezembinder R. Pruijssers S. Visser S. de Groot
20-3-2020 20:45 Arta MSE 1 Landstede Basketbal ZAC MSE 3 De Waterwijck HJ Gorter W. Modderman J. de Haan W. Horbeek
20-3-2020 19:15 Arta X12 1 Landstede Basketbal ZAC X12 4 De Waterwijck S. Ensing Y. van Weenen J. Meijer L. Bult
27-3-2020 19:15 Arta M20 1 Wildcats M20 1 De Waterwijck E. Bezembinder N.de Haan R. Hoogstraten R. Moes
3-4-2020 20:45 Arta MSE 1 Rebound '73 MSE 3 De Waterwijck HJ Gorter E. Bezembinder J. Pos L. Bekhof
3-4-2020 19:15 Arta X12 1 BV Orca's X12 4 De Waterwijck S. van Andel R. Kapojos S. Ensing J. Oun